Contact

Heb je nog vragen of wil je (je bedrijf) aanmelden? 

Als je nog vragen hebt kun je contact opnemen met een coördinator Taakstraffen van de Raad voor de Kinderbescherming. Die kan je meer vertellen over taakstrafbegeleiding. Klik op een plusje bij jou in de buurt voor de contactgegevens van een van onze coördinatoren.

Regio Friesland/Groningen

Harry Wage 06 18302006 h.wage@rvdk.nl

Ronald Beukers 06 30579113 r.beukers@rvdk.nl

Regio Zwolle/Almelo

Rob Schrijver 06 12649536 r.schrijver@rvdk.nl

Gerhard Spijkerman 06 12640981 g.spijkerman@rvdk.nl

Regio Arnhem

Lieke Simoen 06 18301606 l.simoen@rvdk.nl

Rene Wever 06 51009228 r.wever@rvdk.nl

Regio Utrecht/Lelystad

Ouarda Barrahmun 06 29731729 o.barrahmun@rvdk.nl

Regio Amsterdam/Aalsmeer

Yasemin Yilmaz 06 46925058 y.yilmaz@rvdk.nl

Regio Haarlem/Alkmaar

Denny Abdoelkariem 06 50067984 i.abdoelkariem@rvdk.nl

Regio Rotterdam

Beatrice Lijster 06 48132561

Rob Kockelkorn 06 48101405

Regio Den Haag

Els de Vroomen 06 52775912

Mijke Vos 06 18609370

Regio Zuid Limburg

Huub Janssen 06 51298130 h.janssen@rvdk.nl

Regio Noord en Midden Limburg

Richard Kok 06 10741297 M.Kok@rvdk.nl

Regio Eindhoven/Best/Veldhoven

Martje Stoop 06 51609855 m.stoop@rvdk.nl

Regio Helmond

Juul Willems 06 29401180 J.Willems@rvdk.nl

Regio Bergeijk

Faruk Cansizlar 06 20960176 F.Cansizlar2@rvdk.nl

Regio Oss/Den Bosch

Suzanne van den Berg 06 29398190 S.van.den.Berg@rvdk.nl

bevelanden, Schouwen Duiveland,Tholen en Sint philipsland

Andre Siegers 06 48132632 a.siegers@rvdk.nl

Walcheren en Zeeuws-Vlaanderen

Leonard Matulessy 0648132628 l.matulessy@rvdk.nl

Tilburg e.o.

Hans Sparidaens 06 20644073 h.sparidaens@rvdk.nl

Breda e.o.

Angela Achterberg 06 20647861 a.achterberg@rvdk.nl

Bergen op Zoom/Roosendaal

Sophie van Elk 06 48132613 s.van.elk@rvdk.nl